"Enter"a basıp içeriğe geçin

İndirimli Ucuz Kargo Gönderimi

Şahsi kargo gönderimlerinde kargo fiyatları birçoğumuzun canını yakmaktadır. Sürekli kargo gönderimi yapan kişilerin sorunu olan kargo fiyatları için çözüm bulmak aslında çok kolay. Küçük işletmeler ve e-ticaret ile uğraşanlar için gittigidiyor, n11, hepsiburada, sanalpazar ve bunun gibi bir sürü açık pazar e-ticaret platformu mevcut ve bu sitelerde ki sanal mağazamızda listelediğimiz ürünleri anlaşmalı ve indirimli bir şekilde müşterilerimize gönderebiliyoruz. Bireysel olarak gittigidiyor, sanalpazar sitelerinden de ürün listeleyip belirli komisyon ile indirimli kargo gönderimi yapabiliyoruz. Bunlara alternatif olarak Shopier ile çok kolay bir şekilde ürünleri müşterilerimize veya göndermek istediğimiz kişilere indirimli şekilde kargolarımızı şahsi olarak gönderebiliyoruz.

Shopier İndirimli Ucuz Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

 • Öncelikle Shopier’e ücretsiz üye oluyoruz.
 • Hesabım sekmesinden Üyelik, İletişim ve Banka bilgileri kısımlarını dolduruyoruz
 • Daha sonra Yeni Ürün Listeleme sekmesinden ürünü en az 10 TL olacak şekilde listeliyoruz.
 • Ürünü alırken müşteri bilgileri (Kargoyu yollayacağımız kişinin bilgileri) ile almalısınız.
 • Ürünü aldıktan sonra web sitesinden girip satılan ürünlerden kargo kodu oluştur diyoruz.
 • Kargo acentasına gittiğimizde Shopier üzerinden anlaşmalı göndereceğimizi belirtiyoruz ve oluşturulan anlaşmalı gönderici kodunu veriyorsunuz.
 • Kargocuya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Shopier Dükkan

Shopier Nedir?

Shopier size, istediğiniz platform üzerinde çalışan bir alışveriş ve ödeme otomasyonu sunar. Ürünlerinizin satışını Shopier ile sosyal medya hesaplarınızda, kendi internet sitenizde veya çeşitli pazar yerlerinde kolayca yapabilirsiniz. Hatta bunlardan biri olmasa bile, Shopier üzerinde hemen bir dükkan açıp satış yapmaya başlayabilirsiniz!

Neden Shopier?

Sosyal medya üzerinden, internet sitenizden veya bir pazaryerinden satış yaparken Shopier’i rahatça kullanabilirsiniz. Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest gibi sosyal medya platformlarında takipçilerinizle paylaştığınız ürünlerin satışı Shopier ile kolayca gerçekleşir. Kendi internet siteniz hangi altyapıda geliştirilmiş olursa olsun, Shopier ile dakikalar içerisinde satış yapmaya başlayabilirsiniz. Pazaryerlerinde listelediğiniz ürünlerin satışa dönüşmesi için sipariş ve ödeme otomasyonunda Shopier’i kolayca kullanabilirsiniz.

Shopier Anlaşmalı Kargo Satışı Nasıl Yapılır?

Shopier’e üye oluyoruz ve ürün listeliyoruz ve bu listelediğimiz ürünü tekrardan biz alıyoruz. Alırken kargoyu göndereceğiniz müşterinizin bilgilerini kullanmanız gerekiyor. Ürünü alınca 10.00 TL’de 1.20 kuruş komisyon kesiyor ve kargo ücreti 5.20 TL tutuyor. Kargoyu kargocuya verince shoper üzerinden anlaşmalı gönderiyorum diyrosunuz ve panelinizdeki kodu veriyorsunuz. Müşteri bilgileri direk çıkıyor ve kargocuya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Shopier hesabı üzerinden otomatik kargo parası ve komisyon kesiliyor. 10 TL aldığınız için 5.20 + 1.20 komisyon yani 6.40 kesiliyor geri kalan ücret her hafta içi çarşamba banka hesabınıza yollanıyor.

Shopier Anlaşmalı Kargo Ücretleri

Desi / AğırlıkYurtiçi KargoMNG Kargo
0 desi/kg4,00 TL3,50 TL
1-3 desi/kg5,60 TL4,00 TL
4-6 desi/kg7,00 TL5,40 TL
7-10 desi/kg9,00 TL7,00 TL
11-15 desi/kg12,50 TL10,25 TL
16-20 desi/kg15,50 TL13,50 TL

Shopier Güncel Komisyon Oranları

Shopier’e herhangi bir ücret ödemeden üye olabilir ve listeleme ücreti, aylık ücret ödemeden satış yapabilirsiniz ancak bu yapmış olduğunuz satışların para birimine göre belirli bir komisyon kesilir. Güncel komisyon oranları aşağıdaki gibidir;

 • %4,99 + 0,49 TL
 • %5,99 + 0,49 TL
 • %5,99 + 0,49 TL
 • (+%1,75)
Shopier Fiyat Komisyon Oranları

Kayıt olmak ve daha fazla bilgi için shopier.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir